Gezdirmek sanattır

Grand Rusya Turu 

NORDWİND HAVAYOLU İLE

GAP TURLARI

4*Holida Inn London HTL

TEK KİŞİ KONAKLAMA

DBL ODADA

KİŞİ BAŞI

21.Haziran.2023

2199.-€

1799.-€

28.Haziran.2023

2399.-€

1999.-€

16.Ağustos.2023

2199.-€

1799.-€

13.Eylül.2023

2099.-€

1699.-€

11.Ekim.2023

2049.-€

1649.-€

1.Gün  ISTANBUL - LONDRA
Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1169 sefer sayılı uçuşu ile 08:55’te İngiltere’nin başkenti Londra’ya hareket. Yerel saat ile 10:55’te varış. Varışımızın ardından bizi bekleyen rehberimiz ve özel otobüsümüz ile Londra panoramik şehir turu için alandan hareket ediyoruz. Şehir turumuz sırasında Londra’nın dünyaca meşhur simgeleri olan Londra Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminster Köprüsü, Trafalgar Meydanı, London Eye, Hyde Park, Picadilly Meydanı, İngiliz Kraliyet ailesinin Londra'daki ikameti Buckingham Sarayı, Londra'nın en büyük yeşil alanı Hyde Park ve birçok turistik nokta görülecek yerler arasındadır. Akşam üzeri siz değerli misafirlerimiz ile London Eye & Londra Gece Turu. London Eye veya Millennium Wheel, Londra'daki Thames Nehri'nin Güney kıyısında bulunan konsollu bir gözlem çarkıdır. Avrupa'nın konsollu en uzun gözlem çarkıdır. Bu çark şehrin simgelerinden birisidir. Turumuzun devamında ise Londra’nın gece renkli akşamlarının olduğu cadde ve sokaklarda gezilere hem tarihini görecek hem de sonrasında serbest zamanınızda mekanları gezme fırsatı bulacaksınız. Turumuzun ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket. Geceleme otelimizde.


2.Gün  LONDRA
Kahvaltımızın ardından 7’den 70’e herkesin sevdiği ünlü Harry Potter Stüdyoları için otelimizden hareket. Ünlü İngiliz yazar J.K.Rowling’in fantastik roman serisinden sinemaya uyarlanan Harry Potter filmini keşfe çıkıyoruz. İlk durağımız için Harry Potter filmlerinin çekildiği Watford’da bulunan Harry Potter Warner Bros Stüdyoları’na hareket ediyoruz. Great Hall (Büyük Salon) kapısının açılması ile sihirli bir dünyaya adım atıyoruz. Hogwarts Express’ini, yatakhaneleri, zindan dersliğini görüp, Harry Potter efsanesini hep birlikte yaşıyoruz. Sonrasında filmin en ünlü setlerinden biri olan Kings Cross tren istasyonuna hareket ediyoruz. Filmde Harry Potter dünyasına giriş kapısının olduğu Platform 9 ¾ peronunda fotoğraf çektiriyoruz.  Tur sonrası otele geri dönüyoruz. Geceleme otelinizde.


3.Gün  LONDRA
Otelimizde alınacak olan sabah kahvaltımızın ardından siz değerli misafirlerimiz ile birlikte Oxford & Cotswolds için özel aracımız ile yola çıkıyoruz.  Dünyaca ünlü Oxford Üniversite’sinin en çok fotoğraflanan binaları olan Radcliffe Camera, Bridge of Sighs, Sheldonian Theatre ve Bodleian Kütüphanesi’ni göreceğiz. Devamında ise bölgede hava kirliliği olmasın diye tren istasyonu bile olmayan, korunmuş ve saklı bir bölge olan Cotswolds ile tura devam ediyoruz. Cotswolds hem İngilizler hem de turistler için çok popüler bir belde. Kate Moss, Prenses Anne, Stella McCartney, Kate Winslet, Liz Hurley, Prens Charles, J.K. Rowling ve daha pek çok ünlünün bu bölgenin köylerinde evleri var. Bu bölgeyi yaşamak için seçen pek çok yazar da var. Forbes dergisi tarafından 2010 yılında Avrupa’da yaşanacak 6. güzel yer seçilen Burford’a bir yokuş başından inerek giriliyor. Yokuş başına sırtınızı verdiğinizde, ana cadde "High Street" ve köyün tamamı karşınızdadır. Turumuz sonrası transfer. Geceleme otelimizde.


4.Gün  LONDRA
Otelimizde alınacak sabah kahvaltımızın ardından Shakespeare’s Globe & Outlet Turu için hareket. Shakespeare's Globe, Thames Nehri'nin güney kıyısında, London Borough of Southwark'ta ,William Shakespeare'in oyunlarını yazdığı Elizabeth dönemine ait bir oyun evi olan Globe Theatre'ın yeniden inşasıdır. Orijinal tiyatro 1599'da inşa edilmiş, 1613'teki yangında tahrip olmuş, 1614'te yeniden inşa edilmiş ve ardından 1644'te yıkılmıştır. Modern Globe Theatre, 1599 ve 1614 binalarının mevcut bulgularına dayanan akademik bir yaklaşımdır. Modern güvenlik gereksinimleri, orijinal tiyatronun 3.000 seyircisine kıyasla sadece 1.400 seyirciyi barındırması anlamına gelse de orijinaline göre oldukça gerçekçi olarak kabul edilir. Turumuzun ardından Londra’nın outlet mağazalarının bulunduğu yerde alışveriş fırsatı. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5.Gün  LONDRA - ISTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve check-out işlemleri. Daha sonrasında belirtilen saatte özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1166 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.45’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 22.25’te varıyoruz. Eve hoş geldiniz!

 

FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Pegasus Hava Yolları ile SAW–STN / STN–SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Programda belirtilen tüm ekstra turlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • Belirtilen otel kategorilerinde 4 gece oda+kahvaltı konaklama,
 • Tüm şehirlerde yapılacak olan şehir tanıtım turları,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

 

FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 • Otel vergileri
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 • Vize bedeli 

 

GAP TURLARI
GAP TURLARI
GAP TURLARI

Konsept londra Turu