Gezdirmek sanattır

3 Gece 4 Gün Yılbaşı Budva Turu

GAP TURLARI
GAP TURLARI
GAP TURLARI
GAP TURLARI

3* Slovenska Plaza HTL

DBL ODADA

KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ

KONAKLAMA

29.Aralık.2023

429.-€

479.-€

29.Aralık.2023 ISTANBUL - BUDVA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI941 seferi ile 19.00’da Budva'ya doğru yola çıkacağız. Yerel saat ile 18.45’de şehre varır varmaz bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize gideceğiz. Geceleme otelimizde.

 

30.Aralık.2023 BUDVA

Sabah kahvaltısının ardından yürüyerek panoramik bir gezi yapacağız. Adriyatik Denizi kıyısındaki “Stari Grad”da, yani eski kasaba merkezinde yürürken Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz.Turumuzun ardından serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Tur’una katılabilecekler (50 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Ardından konaklamak üzere otelimize döneceğiz.

 

31.Aralık.2023 BUDVA

Kahvaltıdan sonra serbest zaman; ancak arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilecekler (50 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Yürüyerek yapacağımız şehir gezisinde bizleri geçmişle günümüz arasında bir hayal perdesine bakar gibi hissettiren tarihi yapıları göreceğiz. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi (Kayaların Leydisi olarak da biliniyor) ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye doyamayacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak ya da başka tercihlerde bulunarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşeceğiz. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan Yılbaşı Gala Yemeği. (175 Eur). Turumuzdan sonra otelimize döneceğiz.

(Yılbaşı Gala Yemeği 175 EUR. Rezervasyon aşamasında veya tur hareket tarihinden 15 gün önce alınması halinde 150 EUR olacaktır.) (Gala Yemeği Organizasyonu için önceden rezervasyon yapılması gerektiğinden Gala Ücretinin rezervasyon girişi esnasında veya turun hareketinden 15 gün önce misafirlerden alınması gerekmektedir. Tur esnasında ki alımlarda rezervasyon garantisi verilememektedir.)

 

01.Ocak.2024 BUDVA - ISTANBUL

Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemlerini tamamlayarak Havalimanı'na doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI942 seferi ile 19.45’de İstanbul'a hareket edeceğiz. Yerel saat ile 23.20’de İstanbul'a vardığımızda turumuz da sona erecek.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
  • Havalimanı vergileri
  • 3 (üç) gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Budva yapılacak şehir tanıtım turları
  • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Yurtdışı çıkış harcı vergisi
  • Otel vergileri
  • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
  • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)

 

Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

 

4* Slovenska Plaza HTL

DBL ODADA

KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ

KONAKLAMA

29.Aralık.2023

499.-€

529.-€

5* Iberostar Szlavija HTL

DBL ODADA

KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ

KONAKLAMA

31.Aralık.2023

649.-€

599.-€