Villa Ayva Kalkan

Kalkan Kışla mevkiinde bulunan 3 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip 6 kişinin konaklayabileceği  denize sfır, muhteşem deniz ve doğa manzaralı merkez yakın yan yana bulunan ikiz villardan ikincisidir. Villamızın 3 yatak odası olup 6 kişilik konaklama yapabilcektir. 1 Yatak odası havuz dairesi altında olup diğer 2 yatak odası villanın 2.katındadir.Villamızın modern açık mutfağı ve salonu bulunmaktadır.Özel yüzme havuzundan kesintisiz Kalkan ve deniz manzarası görülmektedir.Kışla Plajına sıfır konumdaki villamızda sabah saatlerinden akşam geç saatlere kadar kesintisiz deniz keyfini sürebilirsiniz.

VİLLA BİLGİLERİ
1. Yatak Odası:1 çift kişilik yatak + komodin + elbise dolabı + ebeveyn banyosu 
2. Yatak Odası:2 tek kişilik yatak + komodin + elbise dolabı + ebeveyn banyosu
3. Yatak Odası:2 tek kişilik yatak + komodin + elbise dolabı + ebeveyn banyosu + Mutfak tegahı + Lavabo (Oda havuz seviyesi altında bulunmaktadır.)
Açik Mutfak & Salon
Özel Havuz  & Sezlonglar 
Güneslenmeterasi& BBQ & Özel bahce.

SAGLANAN HİZMETLER      
Klima, elektirik, su, tüp gaz.  
Wİ-Fİ Kablosuz İnternet    

Uydu TV
Karsilama ve anahtar hizmeti.      
Bilgilendirme hizmeti     
10 gün üzeri konaklamalarda ara temizlik çarsaf degisimi      
Ev, havuz ve bahce bakimlar  

HASAR DEPOZİTOSU
Tatil evinize giriste sizden 1000 TL hasar depozitosu alinacaktir. Bu ücret çikis yapacaginiz saatten 10 dakika önce yapilacak olan genel kontrolde herhangi bir aksaklik veya hasar olmamasi durumunda tarafiniza iade edilir.

BÖLGE VE ÖZELLİKLER
Kalkan bölgesi yapısı ve coğrafi konumu bakımından doğa ve deniz manzarasına karşı yüksek yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir.Kalkan ve çevresimde bulunan tüm yazlık ve villalara ulaşım için yokuş yukarı çıkılmaktadır.

DÖNEMLER

FİYAT

01.Nisan - 30.Nisan

6.500.- Tl

01.Mayıs - 31.Mayıs

7.500.-Tl

10.Haziran - 14.Haziran

10.000.-Tl

15.Haziran - 21.Eylül

15.000.-Tl

22.Eylül - 30.Eylül

8.500.-Tl

01.Ekim - 31.Ekim

8.500._Tl