gallery/lviv-resize
gallery/odessa11
gallery/kiev-nasil-gidilir
gallery/kiv3

Ukrayna’nın tarihle yoğrulmuş başkentinin güzellikleri saymakla bitmiyor. Doğu Avrupa’nın, hatta tüm Avrupa’nın en büyük ve en eski kentlerinden biri olan Kiev  Dinyeper Nehri kenarında uzun bir tarihin izlerini taşıyor. Kültür, sanat, bilim ve finans alanlarında önemli bir merkez olan Kiev, Moskova’dan önce uzun süre bölgenin en önemli yönetim kenti olarak sahip olduğu büyük önemi bugün de koruyor St. Sophia Katedrali , Kiev Kukla Tiyatrosu, Ivan Franko Tiyatrosu ve şehrin görkemli Opera Binası,  St. Vladimir Katedrali, ünlü Altın Kapı, St. Andrew Kilisesi gibi yapıları ziyaret etmeyi ve Tarih Müzesi, Ulusal Sanat Müzesi, Rus Sanatları Müzesi gibi yerlerde şehrin derin sanat tarihi hakkında bilgi almayı unutmayın.   Özgürlük Meydanı, Kiev’in kalbini oluşturuyor ve her gün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Tüm dünyada gece hayatıyla meşhur olan Kiev'de eğlence akşam saatlerinde başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.
Lviv, Ukrayna’nın batısında yer alan en önemli şehirlerden biri. Doğu Avrupa tarihinde büyük etkisi olan bu şehir, güzelliğini bünyesindeki sayısız binadan, kültür ve sanat yapılarından, alıyor.
Odessa, renkli ve canlı bir liman şehri. Karadeniz’in İncisi adını taşıyan Odessa, Ukrayna’nın önemli limanlarından olmasının yanı sıra kültür ve eğlence dolu bir şehir. Zengin bir tarihe sahip olan şehir, özellikle mimarisi ile dikkat çekiyor.

Mutlaka Görün
Rynok Meydanı
Lviv Opera Binası
Potocki Sarayı
Dormition Katedrali
Lychakiv Mezarlığı
St. Sophia Kilisesi
Bogdan Hmelnitsky
Ayasofya Meydanı
Lyibid Heykeli
Mihaylovski Katedrali
Pecherska Lavra Manastırı
Mariinski Sarayı
Rodina Mat
Altın Kapı

Mutlaka Deneyin
Vareniky
Zavyvantsi
Banosh
Deruny
Borsch
Tavuk Yemekleri
Borsch Çorbası
Kiev Köftesi
Verenki
Patates Yemekleri
Yerel İçecekler

gallery/kh
UKRAYNA
gallery/cosmopolitehotel1
gallery/cosmopolitehotel2
gallery/cosmopolitehotel3
gallery/cityparkhotel1
gallery/cityparkhotel2
gallery/cityparkhotel3
gallery/cıtyholidayresort1
gallery/cıtyholidayresort2
gallery/cıtyholidayresort3