Gezdirmek sanattır

Grand Rusya Turu 

NORDWİND HAVAYOLU İLE

25.Ocak.2024 (Sömestr)

01.Şubat.2024 (Sömestr)

469.-€

299.-€

1.Gün: İstanbul-Tiran 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup check-in işlemlerini tamamladıktan sonra Air  Albania ZB1005 sayılı tarifeli seferi ile 12.10’de Arnavutluk’un başkenti Tiran’a doğru yola çıkacağız. 11.50’de şehre vardığımızda panoramik Tiran turumuza başlayacağız. Şehir gezimizde Arnavutluk’un milli kahramanı görkemli İskender Bey Heykeli’nin bulunduğu şehir meydanı, meydanın hemen yanında konumlanan Ethem Bey Camii, arkeolojik eserlerin yanı sıra komünizm dönemine ait izlerin de bulunduğu Opera ve Milli Tarih Müzesi binaları, İskender Bey Meydanı’nın devamında Tiran’ı ortadan ikiye bölen Lana Nehri, karşısında Arnavutluk’un en büyük devlet adamı Enver Hoca’nın da mezarının bulunduğu Milli Park ve şehrin en önemli adreslerinden Şehitler Bulvarı görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 
2.Gün: Tiran 
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Tur’una katılabilecekler (50 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Ardından konaklamak üzere otelimize döneceğiz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz Arnavut Gecesi Turu’na katılabilecekler (55 Euro). Yerel lezzetlerin, kültürün ve müziklerin eşliğinde unutulmaz bir Arnavut gecesi yaşayacağımız eğlenceli saatlerin ardından konaklamak üzere otele döneceğiz. Geceleme otelimizde.
3.Gün: Tiran - Adriyatik'in İncisi Ksamil
Kahvaltıdan sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle yemekli Balkanların Maldivi Ksamil Turu’na katılabilirler. (85 Eur). Adriyatik Denizi'nin incisi, Ege'nin maviliklerine komşu bu küçük köşede, gün boyu sürecek unutulmaz bir deneyim bizleri bekliyor. Ksamil'in eşsiz plajları, kristal berraklığında suları ve huzur veren atmosferi ile kendimizi bir rüyada gibi hissedeceğiz. Öğleden sonra ise, Butrint Antik Kenti'nin tarihi harabelerini keşfederek, Arnavutluk'un zengin tarihini yakından tanıma fırsatı bulacağız. Günün sonunda, Tiran'a dönüş yolculuğumuz başlayacak, akşamüstü şehre vararak turumuzu noktalayacağız.Turumuzun ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele döneceğiz.
4.Gün: Tiran-İstanbul
Kahvaltıdan sonra serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte bir araya gelecek ve Tiran Uluslararası Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Air Albania Havayolları’nın ZB1003  sayılı seferiyle 18.55’da İstanbul’a hareket edeceğiz. 22.35’de şehre vardığımızda turumuz da sona erecek. Eve hoş geldiniz!


FİYATLARIMIZA DAHİL HİZMETLER

 • Air Albania Havayolları ile IST-TIA/TIA-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3 (üç) gece oda + kahvaltı konaklama / Tiran (3)
 • Tiran şehir tanıtım turları,
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirlerarası transferler
 • Otel vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı çıkış vergisi: 150 TL
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 •  
GAP TURLARI
GAP TURLARI
GAP TURLARI

Tiran Turu

Adriyatik İncisi Ksamil Turu imkanı

GAP TURLARI

4* Hilton Garden Inn Tirana vb.

TEK KİŞİ KONAKLAMA

DBL ODADA

KİŞİ BAŞI

08/15/22.Şubat.2024

07/14/21/28.Mart.2024

399.-€

249.-€