gallery/instagram
gallery/parga1
gallery/pargakorfu2
gallery/parga2
Parga & Korfu Adası

Parga-Korfu-Yanya-Meteora-Kavala    

1.GÜN – PERŞEMBE    İSTANBUL – YANYA 
Akşam saat 21.00 de Kadıköy evlendirme dairesi, saat 21.30’da Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü ve saat 22.00 de Bakırköy Ömür Plaza önü, 22:30’da Beylikdüzü Marmara Park AVM önünden hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir) Tekirdağ, Keşan üzerinden yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından İpsala sınır kapısına varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Alexandropoulis (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Xanthi (İskeçe), Kavala ve Selanik üzerinden Parga’ya yol alıyoruz.
2. GÜN – CUMA     YANYA – PARGA
Kavala ve Selanik yakınlarında vereceğimiz molalarla birlikte yol alacağımız Yunan otobanında onlarca tünelin içinden geçerek, sabah saatlerinde Yanya’nın tarihi göl bölgesine varıyoruz. Gölün hemen yanında bulunan Yanya Kalesi içine panoramik yürüyüş turu yaparak Ali Paşa Camii ile geleneksel Osmanlı evlerinden oluşan Kaleiçi mahallesini görüp modern Yanya bölgesine geçiyoruz. Burada dinlenme ve öğlen yemeği için vereceğimiz serbest zaman ardından Parga’ya hareket ediyoruz. Varışımıza müteakip, yürüyüş ile Parga’yı geziyoruz. Türk Pazarı sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Parga meydanına varıyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Geeceleme Parga’daki otelimizde. 
3. GÜN – CUMARTESİ       PARGA - KORFU
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Korfu Adası Turu’na katılabilirler. (50.-€)  Bu turda, gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint Kiliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ardından Parga’ya otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Canlı Yunan müziği ve Sirtaki eşliğinde Taverna gecesine katılabilirler. (45.-€ Fix Menü-2 İçki/İçecek dahil) Geceleme otelimizde. 
4.GÜN – PAZAR      PARGA – KALAMBAKA – METEORA – KAVALA – İSTANBUL 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından Kalambaka’ya hareket ediyoruz. Varışımıza müteakip Manastırı ziyareti için verilecek serbest zaman sonrası kısa bir öğlen yemeği molası ardından Kavala’ya hareket. Selanik güzergâhı üzerinden Kavala’ya varış. Kavala panoramik şehir turu; İmarethane, Su Kemerleri, Kavala Kalesi, Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon (otobüsten panoramik olarak) görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacağız. Şehri tanıma ve yemek için verilecek serbest sonrası İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  • Lüks araçlarla ulaşım
  • Parga, Yanya, Meteora, Kavala,  gezileri dahil.
  • Belirtilen otel’de 2 gece oda kahvaltı konaklama. 
  • Türkçe rehberlik hizmeti

FiYATLARIMIZA DAHiL OLMAYAN SERViSLER

  • Seyahat Sigortası 
  • Çok Girişli Şengen Vizesi 
  • Yurtdışı çıkış Pulu 
  • Extra turlar ve kişisel harcamalar
  • Şoför/Rehber/Otel bahşişleri (5.-€ Kişi B
gallery/pargakavala
gallery/pargakalambaka2
gallery/pargakalambaka
gallery/pargakorfu
gallery/pargakavala2

TARİH

OTEL

FİYAT

21.Mart.2019

19.Eylül.2019

24.Ekim.2019

21.Kasım.2019

5.Aralık.2019

19.Aralık.2019

Paradise/Palatino  v.b.

129.-€

4.Nisan.2019

18.Nisan.2019

2.Mayıs.2019

16.Mayıs.2019

Paradise/Palatino  v.b.

139.-€

5.Haziran.2019 Kurban Bayramı

Paradise/Palatino  v.b.

149.-€

7.Kasım.2019

Paradise/Palatino  v.b.

99.-€