1.Gün Cumartesi İstanbul – Lviv
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Exp-Ert kontuarında buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları’nın KK7871 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 16:00’da Lviv’e hareket. 17:05’te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Merkeze varışımızı takiben yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. 
2.Gün Pazar    Lviv - Bukovel
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi  & Arsenal turuna (30 Eur) katılabilirler. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Turumuzun ardından Bukovel’e transfer. Varışımıza istinaden otelimize geçiyoruz. 
3.Gün  Pazartesi Bukovel
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve kayak keyfi.  Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz tarafından organize edilecek olan Husky köpekleri ile kayak keyfi. (60 Eur) Sonrasında serbest zaman.
4.Gün  Salı    Bukovel
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve kayak keyfi. Dileyen misafirlerimiz ATV motosikletleriyle düzenlenecek olan ekstra tura katılabilirler. (50 Eur) Sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam Sucuk, Sınırsız Şarap ve Vodka ikramlı Gala Yemeğine katılabilirler. (60 Eur) 
5.Gün Çarşamba    Bukovel - Lviv
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemleri için rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer için toplanma. Atlas Global Havayolları KK7850 Sefer sayılı uçuşumuz ile 18:10’da Istanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!


FİYATLARIMIZA DAHİL SERVİSLERİMİZ

 • Atlas Global Havayolları ile IST – LWO – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • 4 gece oda + kahvaltı konaklama,
 • Lviv ve Bukovelde yapılacak olan şehir tanıtım turları,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Otel vergileri,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
   
Bukovel Turu

Atlas Hava Yolları ile

Lviv (1) - Bukovel (3)

4 Gece 5 Gün

 

gallery/lviv-ukraine
gallery/lviv-gezi-rehberi
gallery/lviv-gezilecek-yerler
gallery/bukovel-kayak-merkezi
gallery/bukovel-kayak-tesisi
gallery/107810464
gallery/bukovel_pistemap_full

Otel

Tarih

2 ve 3 kişilk odada

kişi başı

Tek Kişi Farkı

03-12 yaş

0 - 02 Yaş

Lviv - Volter Hotel vb.

Bukovel - Hotel Bukovel vb.  

05.Şubat.2018

12.Şubat.2018

19.Şubat.2018

26.Şubat.2018

379.-€

170.-€

379.-€

150.-€