Gezdirmek sanattır

Hurawalhi Resort

Maldivler'deki el değmemiş Lhaviyani Mercan Adası'ndaki büyüleyici bir özel adada yer alan Hurawalhi Island Resort, ilişkinize çok benzer: huzur ve heyecanın, konfor ve maceranın mükemmel bir birleşimidir;Hurawalhi'de günlerinizi çok sayıda olağanüstü insanla, zihninizi merakla ve kalbinizi romantizmle doldurabilirsiniz. 90 villadan oluşan, yalnızca yetişkinlere özel lüks tesis, plajlarına çarpan okyanus kadar muhteşem ve ziyaret ettiğiniz tüm adalardan daha muhteşem. Maldivler'in fotoğraflarına bayılabilirsiniz, ancak hiçbir şey sizi Hurawalhi'de bulunan çıplak ayak mutluluğu ile çağdaş tasarımın güzel karışımına hazırlayamaz.

Çarpıcı doğal güzellik ve zarif tasarım, el değmemiş Lhaviyani Mercan Adası'nın kuzeyinde yer alan, yalnızca yetişkinlere özel tatil yeri olan Hurawalhi Maldivler'de birleşiyor. Bu tropik cennet dilimine Male Uluslararası Havalimanı'ndan (MLE) manzaralı, 40 dakikalık bir deniz uçağı uçuşuyla gündüz saatlerinde ulaşılabilir. Tesis, yaklaşık 400 m x 165 m boyutlarında özel bir mercan adasında yer almaktadır ve Hint Okyanusu ile çevrilidir; Hurawalhi'nin ortasında yer aldığı suyun yıl boyu sıcaklığı, göz alabildiğine uzanan mavilerin tonları ve çeşitleriyle aynı seviyede. Hurawalhi,

15 yaş üstü konuklarını kabul etmektedir.

Hurawalhi'nin büyüleyici, beyazdan daha beyaz mercan kumlu plajları, ayaklar için olduğu kadar görülmesi de hoş. Hurawalhi Maldivler, Maldivler takımadalarını oluşturan 1.192 adadan birinde yer almaktadır. Ekvator boyunca uzanan adalar zinciri bol miktarda güneş alır ve yılın herhangi bir zamanında ziyaret edilebilir.

SULHA SPA

Derin bir rahatlama ve huzurun özlemini mi çekiyorsunuz? Hurawalhi'nin rahatlama, güzellik ve esenlik vahasında bedeninizi ve ruhunuzu uyandırın. Sulha Spa'yı bir kez ziyaret ettiğinizde, kalp odaklı bakımlarla günün gidişatını siz belirleyeceksiniz; Düzenli olarak şımartılmayı ve ilham almayı arayın ve bir ömür boyu sürecek neşeli, sağlıklı yaşamın yoluna girin.

DALMA

Hint Okyanusu'nun yıl boyunca en iyi dalış noktası olarak kabul edilen Maldivler'deki mercan resifleri, ülkenin çarpıcı güzelliğinin su altına kadar uzandığının kanıtıdır. Hurawalhi çevresinde tüplü dalış yapmak tam bir zevktir; Deniz yaşamı bol ve çeşitlidir; manta vatozları, resif köpekbalıkları ve deniz kaplumbağaları, kelimenin tam anlamıyla Hurawalhi'nin hemen yanıbaşındaki dalış alanlarını düzenli olarak ziyaret eder.

SPOR MERKEZİ

Cennette formda kalmak ve forma girmek için ihtiyacınız olan her şeyi barındıran tesisin son teknolojiye sahip spor salonunu ziyaret ederek Hurawalhi'deki tatiliniz sırasında formda ve enerji dolu kalın. 2 katlı fitness merkezi, canlandırıcı bir egzersizin tadını çıkarır.