Merhaba,


Yeni yerler keşfetme, değişik kültürleri tanıma tutkumuz turizmi meslek edindirdi. Kendinizi, sevdiklerinizi veya çalışanlarınızı farklı bir şekilde motive etmek istiyorsanız, değişik kültürleri keşfetmekten hoşlanıyorsanız bize katılın; Isparta’da gül hasadına katılıp, 3400 yılı aşkın kayıtlı tarihi ile dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Yunanistan’ın Antik Atina şehrine bir yolculuk yapalım veya Amsterdam‘ı keşfedelim, Portekiz‘de Kaşifler Anıtı’nı görüp, Güney Afrika‘da paragliding yapalım, Malta‘da Osmanlı izlerini takip edelim, Lapland‘de husky safari yapıp, buz denizine girmenin farklılığını yaşayalım veya Küba‘da Salsa, Hindistan‘da Yoga yapmayı öğrenelim; alışılmışın dışındaki renkli festivallere katılalım.
Bütün bu programlar sizlerin talepleri doğrultusunda özenle hazırlanmaktadır. Bize katılın, farklı kültürlerin ve doğanın renklerini keşfederek hayallerinize ulaşmanın tadını çıkartın.

Elit Geziler Türkiye Seyahat Acenteleri Birligine bagli  ELİT GEZİLER gerek Yurt Içi gerek Yurt Disi, Kültür Turlari ve Kisiye Özel turlarimiz ve organizasyonlariniz özenle hazirlanip siz degerli misafirlerimize sunulmaktadir...

 

Sevgilerimizle, 

HAKKIMIZDA