Gezdirmek sanattır

Grand Rusya Turu 

NORDWİND HAVAYOLU İLE

GAP TURLARI

3* ve 4* OTELLER

Mekeze 10-15 Km

TEK KİŞİ KONAKLAMA

DBL ODADA

KİŞİ BAŞI

26.Mayıs.2023

829.-€

649.-€

09.Haziran.2023

829.-€

649.-€

30.Haziran.2023

1079.-€

899.-€

14/28.Temmuz.2023

829.-€

649.-€

08.Eylül.2023

829.-€

649.-€

22.Eylül.2023

779.-€

599.-€

06/20.Ekim.2023

779.-€

599.-€

03.Kasım.2023

779.-€

599.-€

17.Kasım.2023

829.-€

649.-€

1.Gün  ISTANBUL -BARSELONA
Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra saat 09.10’da Türk Havayolları’nın TK1503 sefer sayılı uçuşu ile Barcelona’ya doğru yola çıkıyoruz. Yerel saat ile 10.00’da kente vardıktan sonra bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile Barselona şehir turumuz için hareket ediyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Gotik Mahallesi, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona Gece Turu & Gotik Mahalle turuna katılabilirler. (30 EUR) Bu turumuzda Avrupa’nın uyumayan şehri olarak bilenen Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görme fırsatı bulacağız. Sonrasında ise Barcelona’nın nadide ve gizli kalmış Gotik Mahallelerine doğru yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra akşam yemeği için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


2.Gün  BARSELONA
Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras turuna katılabilirler. (65 EUR) Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Dar sokakları ve eşsiz katedrali ile görülmeye değer şirin bir orta çağ şehri olan Girona ayrıca ünlü parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu Müzeyi ziyaretimiz sonrasında otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan, İspanyol dansları ve müziği eşliğinde gerçekleşecek Flamenko Gecesi turuna katılabilirler. (65 EUR) İspanya, Endülüs ve Katalonya’nın ortak mirası Flamenko dansını izleyeceğimiz bu görsel şölen sonrası özel otobüsümüz ile otelimize hareket. Geceleme otelimizde. 


3.Gün  BARSELONA - TOULOUSE
Kahvaltımızın ardından Fransa’nın Toulouse şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yol üzeri dileyen misaflerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Andorra Turu. (35 EUR) Gümrüksüz alışveriş ülkesi ve doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa’nın en küçük devletlerinden biri olan Andorra’yı ziyaret edilecek ve gümrüksüz alışveriş imkânı ile şehir sokaklarında keyifli bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası Toulouse’a varışımızı takiben ilk olarak UNESCO Miraslar Listesi’ne alınan Avrupa’nın en büyük Romanesk yapı Roma mimarisinin şaheseri olarak adlandırılan Aziz Sernin Bazilikası’nı geziyoruz., Toulouse’ın en eski yapılarından biri olan, Rönesans saray mimarisinin en seçkin örneklerinden olan Hotel d’Assezat , Toulouse şehrinin kalbi Capitole de Toulouse (Belediye Binası), Garonne nehir üzerinde bulunan aslan silüetini temsil eden Pont Neuf Köprüsü, ilgi çekici mimarisi ile Fransa’nın ulusal anıtların biri olan ve Toulouse Katedrali olarak da bilinen Azizi Etienne Katedrali, duvar resimleri ve süslemeleri ile eşsiz bir iç mimari örneğine sahip Jakoben Manastırı (Ensemble Conventuel des Jacobins) görüldükten sonra Toulouse gezimizi tamamlayarak özel otobüsümüz ile otelimize transfer, yerleşme ve ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4.Gün  TOULOUSE - BILBAO
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından İspanya’nın Bilbao şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yol üstü dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan ülkemizde tatlısıyla ünlenmiş olan San Sebastian turumuza katılabilirler.  (45 EUR) Pintxo ve tapas tadımları, Michelin yıldızlı restoranları ve Txakolin ile Rioja’sı ile meşhur San Sebastian’da mimariye ve yemeğe de doyacağımız turumuz ardından Bilbao’ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turu için şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Hükümet Konağı, Belediye Binası, Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.


5.Gün  BILBAO - PORTO
Kahvaltımızın ardından Portekiz’in Porto şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Douro Nehri'ne tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri ile panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Turumuz sonrası özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Porto Tekne Turuna katılabilirler. (25 EUR) Bu muhteşem şehri bir de nehirden görme fırsatı bulup, Okyanus’a kadar ilerledikten sonra turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 
6.Gün  PORTO- LIZBON
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Lizbon’a doğru yola çıkıyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Fatima & Nazare & Obidos turuna katılabilirsiniz. (50 EUR) İlk durağımız olan Fatima’ya doğru yola çıkıyoruz. Meryem Ana’nın 1917 yılında üç küçük çobana görünüp üç sırrı verdiği bu yer, Hristiyanlık’ın en büyük hac ve ibadet merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Fatima’dan sonra Okyanus kıyısına yönelip Nazare adlı, kumsalıyla ünlü balıkçı kentine yöneliyoruz. Ünlü Kâşif Vasco de Gama uzak deniz yolculuklarına çıkmadan önce dua etmek için geldiği Nazare falezlerinden etkilenmemek mümkün değil. Daha sonra, hala 12 Yüzyıl surları ayakta olan, tarihi dokusunu korumayı başarmış Orta Çağ mirası Obidos Kenti’ni geziyor ve Lizbon’a hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  


7.Gün  LIZBON
Otelimizde alacak olduğumuz sabah kahvaltının ardından panoramik Lizbon şehir turu. Turumuzda; VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, São Jorge Kalesi, Alfama Semti, Alcantara Semti, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Estoril & Cabo  de Roca turuna katılabilirler. (60 EUR) Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoromik olarak gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Ardından Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız. Gezimiz sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz akşamlarını ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi turuna katılarak geçirebilirler. (Yemeksiz 50 EUR, yemekli 75 EUR) Geceleme otelimizde. 


8.Gün  LIZBON - ISTANBUL
Otelde alınacak sabah kahvaltısından sonra çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip Pasaport ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları’nın TK1926 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.25’te İstanbul’a hareket edeceğiz. 22.25’te kente vardığımızda gezimiz de sona erecek. Eve hoş geldiniz!

 

FİYATIMIZA DAHİL HİZMETLER

 • Türk Havayolları ile IST–BCN / LIS–IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3* ve 4* otellerde 7 gece oda+kahvaltı konaklama,
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 • Vize bedeli 
 • Otel vergileri

 

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ Tüm Turlar  425 EURO YERİNE  360 EURO
Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde gecerlidir. Tur esnasında ki alımlarda afişe fiyatlar geçerlidir.
Barcelona Gece Turu & Gotik Mahalle (30 EUR)
Girona & Figueras (65 EUR)
Flamenko Gecesi (65 EUR)
Andorra (35 EUR)
San Sebastian (45 EUR)
Porto Tekne Turu (25 EUR)
Fatima & Nazare & Obidos (50 EUR)
Sintra & Cascais & Estoril & Cabo de Roca (60 EUR)
Fado Gecesi (Yemeksiz) (50 EUR)

 •  
GAP TURLARI
GAP TURLARI
GAP TURLARI

Grand Iberya & Fransa