Gezdirmek sanattır

CELESTYEL JOURNEY

Celestyal Cruises’un yeni gemisi Journey; 149’u balkonlu 630 kamarası, 7 seçkin restoranı, 8 adet bar ve lounge’u, devasa güneşlenme terasları ve sağlıklı yaşam alanları ile seyahatseverlerin kalbini bir kez daha fethetmeye geliyor. Celestyal Journey özgür ruhu, macerayı, keşif ve ilerlemeyi sembolize ediyor.

Celestyal Journey, çok sayıda birinci sınıf kamarasının yanı sıra ferah, lüks, konforlu geniş alanları ile öne çıkıyor. 1.260 misafir kapasiteli orta büyüklükteki geminin 630 kabini bulunuyor, 149’u ise balkonlu. Bu rakam, Celestyal'in diğer gemisindeki balkonlu kabin sayısının üç katı. Bu kabinlerin 120'si Junior Süit, 28'i Grand Süit ve biri ise geniş Penthouse Konsept Süit. Gemideki kabinlerin yüzde 80’i dış kabinden oluşuyor.  

 

Yeme içme sanatı incelikleri 

Celestyal Journey, zengin yeme içme seçenekleri ve restoranlarıyla da hayli iddialı. Akdeniz'den Avrupa ve Asya yemeklerine kadar geniş bir yelpazede, seçkin mönülerle damaklara hitap eden temalı 7 benzersiz restoranda konuklarını ağırlayacak. 

 

Eşsiz balkonlu süit'ler ve ve konsiyerj hizmeti

Celestyal Journey, daha çok ışık ve ferahlık hissi yaratan açık güverte alanlarına sahip olacak. İki havuzlu ve iki jakuzili geniş güneşlenme terasları, eşsiz bir manzara ve denizle bağlantı sağlarken; tenha ve sakin bir açık alan arayanlar için Rays Beach Club, Grand Suite misafirlerinin özel kullanımı için oluşturulacak. 

Grand Süit de kalan misafirlerimiz aşağıdaki olanaklardan yararlanabilecektir. 

1. Süit konsiyerj hizmeti

2. Öncelikli giriş

3. Rays Beach Club güneşlenme güvertesine erişim (Güverte 14, yalnızca grand süitlerde ve çatı katında oturanların erişebildiği bir güneşlenme alanıdır. Bu alanda yüzme havuzu bulunmamaktadır)

4. Compass Lounge'a erişim (Güverte 10'daki salon)

5. Mini Bar (Konuk başına günlük 3 meşrubat, 2 kutu bira, 1 küçük şişe su tüketildikten sonra yenilenir)

Junior Dream Süit de kalan misafirlerimiz sadece kabinlerde ücretsiz su bırakılmaktadır (misafir başına bir küçük şişe, her gün tüketildiğinde yenilenir). 

Deniz manzaralı büyük, kapsamlı bir SPA, fitness ve sağlıklı yaşam alanı ile iki adet tam donanımlı konferans salonu ve sinema ile tamamlanan çok amaçlı bir amfitiyatro, Celestyal Journey'nin toplantı ve etkinlikler için de tercih edilebilmesini sağlayacak.