Bulgaristan Suny Beach Turu

1. GÜN: İSTANBUL-BURGAS-SUNNY BEACH
06.00 Kadıköy Hasanpaşa Evlendirme dairesi Otopark önü,06.30 Harbiye (Askeri müze karşısı) ,07:30 Bakırköy – İncirli Ömür Plaza önü.Belirlenen noktalardan hareket ile yaklaşık 3 saat süren  yolculuk ardından Kırklareli-Dereköy Sınır Kapısına varıyoruz.  Pasaport ve gümrük işlemlerimizi bitiriyor ve  Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Bulgaristan’a girişimizin ardından Sunny Beach’e doğru yolculuğumuza devam ediyor ve öğleye doğru varıyoruz. Otelimiz müsait ise önce otelimize girip sonra deniz keyfine başlıyoruz, değilse direk denizi keyfini çıkarmaya başlıyor ve sonrasında otele giriş yapıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Bulgar Meyhane turuna katılma imkanı (35€). Konaklama otelimizde.
2.GÜN: SUNNY BEACH & NESSEBAR 
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Misafirlerimiz deniz-kum-güneşin tadını çıkarabilir. Dileyen misafirlerimiz için gece ekstra olarak düzenlenecek olan Osmanlı tarafından kurulmuş olan en eski yerleşim kasabası Nessebar Yarımadası gezisi (30 Euro). Eskiden yel değirmenleri ile ün yapmış adaya  girişte tarihi değirmen  bizleri karşılayacak ve hemen ardında yer alan şehir surları turumuza başlangıç noktasını oluşturacak. 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmiş Nessebar’da, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropoliten Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19. yy Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Gezimizin ardından Sunny Beach’e dönüş ve konaklama. 
3. GÜN: SUNNY BEACH-VARNA    95 KM.X2
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Varna turuna katılabilirler (30 Euro). Turumuzda; Antik Odessos (M.Ö. 6.yy Roma Hamamı Arkeoloji Kompleksi), Necropolis (M.Ö. 3000 - Erken Dönem) ve Hristiyan Bazilikası (M.Ö.4.yy – Katedral) görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra Sunny Beach’e dönüş ve konaklama.
4. GÜN: SUNNY BEACH-BURGAS-İSTANBUL
Kahvaltının ardından oteden çıkış işlerinin tamamlanması ve rehberimizin belirlediği buluşma saatine kadar serbest zaman. Otelden hareketle Burgas gezisi. Gezimizde St.Cyrill ve Aziz Metodly Katedrali, saat, Largo ve Alexander caddeleri, Troykata Meydanı, Pusula, Deniz Parkı ve Rus Asker Anıtı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından gümrük geçişleri ve akşam saatlerinde İstanbul’a varış. Eve hoşgeldiniz!
Konaklama: IMPERIAL PALACE HOTEL 5*
Bulgaristan’ın en gözde tatil merkezi Sunny Beach’te 485 odalı, 5 yıldızlı, denize sıfır özel plaj ve kumsalı, ücretsiz şemsiye ve şezlong, SPA, sauna, jakuzi, Türk Hamamı, Masaj salonu, Kuaför, Güzellik salonu, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları mevcuttur.Odalarda banyo, klima, tv, kasa, mini bar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Gece Sunny Beach’de barlar, diskolar, gece kulüpleri ve kumarhaneler eğlencenin her türlüsünü yaşatmaktadır.


FİYATLARIMIZA DÂHİL HİZMETLER

 • Lüks Mercedes otobüsler ile gidiş dönüş
 • Otobüs içi ikramlar
 • 3 (üç) gece HD veya Ultra HD Standart Oda konaklama ( Diğer Superior Deniz mazaralı oda ve Superior kara manzaralı odalar için sor-sat ilerlenecektir.)
 • SUNNY BEACH gündüz ve gece turu & Dönüş günü Burgas turu
 • Otel vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı çıkış vergisi: 50 TL
 • Schengen vizesi veya Bulgaristan vizesi + Sigorta (130 €)
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
   

5* İmperial Hotel

2 Kişilk Odada KB

Tek Kişilik Konaklama

23 .Mayıs.2020 Şeker Bayramı

199.-€

100.-€

04.Haziran.2020

239.-€

120.-€

11/18.Haziran.2020

239.-€

130.-€

02/09.Temmuz.2020

299.-€

190.-€

30.Temmuz.2020 Kurban Bayramı

329.-€

200.-€

13/20/27.Ağustos.2020

299.-€

190.-€

03/10.Eylül.2020

239.-€

120.-€

gallery/s1
gallery/s2
gallery/s3
gallery/s4
gallery/s5