Gezdirmek sanattır

Bodrum - Yunan Adaları

GAP TURLARI
GAP TURLARI

TÜM PROGRAMLAR İÇİN FİYAT DETAYLARI

 

 • Yukarıdaki fiyatlar EURO cinsindendir ve çift kişilik kabinde 1 kişi içindir.
 • Tek kişi farkı ( Single Supplement ) %60’dır.
 • Hiçbir programında çocuklar için indirim uygulanmaz.
 • Tekneye 10 yaşın altındaki çocuklar alınmamaktadır.

 

FIYATLARA DAHIL OLANLAR

 

 • Yemek programı tur planına göre uygulanır
 • İçme suyu  dâhildir (Öğünler Esnasında) 
 • Mürettebat servisi.
 • Kullanma suyu.
 • Dizel ve Benzin giderleri.
 • Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının girişte temin edilir
 • Yattaki ekipmanların kullanımı ( maske, palet, şnorkel, olta takımları vs. ).
 • Yat sigortası ( kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz ).
 • K.D.V.

 

FIYATLARA DAHIL OLMAYANLAR

 

 • Alkollü, alkolsüz içecekler. Bedeli karşılığında yat barından satın alınır.
 • Liman masrafları & Yunanistan  Vergilerı: 210€ kişı başı tekneye binişte ödenir (çıkış işlemleri,seyir belgesi ve gerekli  işlemler için gemi acentesi masrafları, palamar ücretleri,Yunanıstanin uyguladığı vergiler).
 • Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları.
 • Havaalanı transferleri.

 

Bodrum- Kos - Leros - Patmos - Lipsi - Kalimnos - Akvaryum Koyu - Bodrum


1 Gün BODRUM
Teknelerinize saat 16.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır. Akşam yemeği servis edilmez.
2 Gün KOS
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında bilgiler verilir. Gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra Kos Adası'na hareket edilir. Geceleme Kos Llimanı’nda yapılır. Burada opsiyonel Asklepion ve şehir turuna katılabilir veya yürüyerek şehri gezebilirsiniz. Öğle yemeği teknede servis edilir. Akşam yemeği servis edilmez.
3 Gün LEROS
Sabah erken saatlerde kahvaltı, öğle yemeği ve yüzme molası için Leros’un ünlü Xirokampos koyuna doğru yola çıkılır. Daha sonra derin yarları, birçok koy ve köyü ile dağlık, yeşil, güzel bir ada olan Leros’a hareket edilir. Hava şartlarına bağlı olarak Lakki Limanı veya doğudaki Agia Yat Limanı’na giriş yapılır. Adanın merkezi olan Platonos dik merdivenleri, dar sokakları ve çiçek bahçeleri ile gezinti için oldukça keyifli bir bölgedir. Platanos’tan 300 basamak çıkarak Leros Kalesi’ni görebilirsiniz! Kiralayacağınız bir bisikletle veya yaya olarak adayı keşfe çıkabilirsiniz. Öğle yemeği teknede servis edilir. Akşam yemeği servis edilmez.
4 Gün PATMOS
Erken saatlerde küçük ama Aziz Jhon’a ev sahipliği yapmış olmasından dolayı iyi bilinen Yunan Adaları’ndan birisi olan Patmos Adası’na doğru hareket edilir. Ada çevresindeki müsait koylardan birinde yüzme molası verilir. Kahvaltıdan sonra manastırlara doğru bir gezi yapılabilir. Geceleme yine burada gerçekleştirilir. Öğle yemeği teknede servis edilir. Akşam yemeği servis edilmez.
5 Gün LIPSI
Lipsi Adası’na hareket edilir. Lipsi’nin önündeki küçük adalardan herhangi birinde yüzme molası verilir. Lipsi’de Platis Giolis gibi birçok kristal mavisi sulara sahip plajlar mevcuttur. Beyaz evleri, birçok kafeterya, taverna ve restoranların bulunduğu güzel bir meydanı olan şehir merkezi, adada bulunan küçük doğal limanda yer almaktadır. Catopanaghia ( 7. yy ) ve Panopanaghia ( 15. yy ) kiliseleri görülmeye değerdir. Öğle yemeği teknede servis edilir. Akşam yemeği servis edilmez.
6 Gün KALIMNOS
Adanın çevresinde güzel bir koyda yüzme molası verilir. Öğleden sonra adanın merkezi olan Pothia Limanı’na girilir. Yüzyıllardır ada halkının geçimini süngercilikle sağladığı bu adada Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi güzel plajlar bulunmaktadır. Öğle yemeği teknede servis edilir. Akşam yemeği servis edilmez.
7 Gün AKVARYUM - BODRUM
Gümrük işlemleri için Türkiye’ye giriş yapılır. Daha sonra yüzme molası, cam gibi denizinde yüzerken balıkların size eşlik edeceği Akvaryum koyunda verilir. Öğle yemeği teknede servis edilir. Akşam yemeği ve son geceleme Bodrum Limanı’nda yapılır. Akşam yemeği teknede servis edilir.
8 Gün BODRUM
Kahvaltıdan sonra 10.00'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

FIYATLAR

TARİHLER

TEMMUZ

AGUSTOS

EYLÜL

08.07.2023

05/19.08.2023

09.09.2023

KABIN

TEMMUZ

AGUSTOS

EYLÜL

2 kişilik Kabinde Kişi Başı 

1230.-€

1230.-€

1230.-€

Kabinde Tek kişi

1970.-€

1970.-€

1970.-€