Gezdirmek sanattır

Armas Kaplan Paradise

Armas Kaplan Paradise, her şey dahil konsepti ile kapılarını misafirlerine açıyor! Antalya Kemer bölgesinde bulunan Armas Kaplan Paradise farklı tipteki havuzları mini aquaparkı , kum ve çakıl karışımı özel plajı, farklı dünya mutfağı seçenekleri ve bitmek bilmeyen spor ve eğlence aktiviteleri ile her yaştan misafire unutulmaz bir tatil yaşatma vaadinde bulunuyor.

Mavinin Sonsuzluğu
Eşsiz Akdeniz manzarası perdenin ardından günü ve misafirleri selamlıyor. Denizle gökyüzünün birleştiği görüntünün keyfini çıkarın!
Spa & Wellness
Kendinizi şımartın! Sauna, geleneksel Türk Hamamı, özel masaj ve bakım paketleri ile rahatlayın ve sağlıklı bir vücuda kavuşun. Bunu hak ettiniz.
Farklı Dünya Mutfakları
Dünyanın farklı mutfaklarını, seçkin şeflerin elinden Armas Kaplan Paradise’da deneyimleyin! İtalyan mutfağının lezzetli yemeklerinden Akdeniz’in taptaze deniz mahsüllerine farklı mutfaklar Armas Kaplan Paradise’da!
Sınırsız Eğlence
Birbirinden eğlenceli aktivitelerle tatilin tadını doyasıya çıkarın! Özel tasarlanmış havuzlar, çeşitli spor aktiviteleri, keyifli animasyon gösterileri, barlarımız ve diskomuzdaki özel partiler ve daha fazlası Armas Kaplan Paradise’da sizi bekliyor!