Gezdirmek sanattır

Agean Pearl Gulet

GAP TURLARI
GAP TURLARI

Aegean Pearl guleti  2011 yılında inşa edilmiştir. 25,72 m boy ve 6,52 m ene sahip tekne 3 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.
1 Master Kabin, 2 Double Kabin, 1 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 4 kamaraya sahiptir. 1x Sciana 460 hp beygirlik motoru ve 1 x 22 kw jeneratöre sahiptir.
Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.
Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 9 deniz miline erişmektedir.
Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Aegean Pearl teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.
Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.
Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur
Dileyen misafirler için, Water Skiing, Ringo, Kano, gibi su sporları opsiyonel olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk ’un keyfini Türkiye’nin bakir koylarında çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yapım Yılı

2011

Uzunluk

25,72 M

Genişlik

6,52 M

Kabin

4

Yolcu

8

Mürettebat

3

Klima

Var

Maksimum hız

9 Mil

Motor

2 X 460 Hp

Jeneratör

1X22 Kva

KONAKLAMA

Master Kabin

1

Doble Kabin

2

Twin Kabin

1

Kaptan Mürettebat Kabin

Var

Kapatan Mürettebat Yaşam Alanı

Var

Tam teşekküllü mutfak

Var

Açık / Kapalı yemek alanı

Var

Açık/Kapalı dinlenme alanları

Var

Amerikan bar

Var

Güverte tam donanımlı bar

Var

Jeneratör

Var

GAP TURLARI
İsim  
E-posta  
Adres  
İSTEDİĞİNİZ TEKNE  
İSTEDİĞİNİZ TARİH  
Mesaj