Gezdirmek sanattır

Ada Deniz Gulet

GAP TURLARI
GAP TURLARI

Ada Deniz guleti  2004  yılında inşa edilmiştir. 2012 yılında geçirdiği renovasyonla beraber günümüzdeki son halini almıştır. 34 m boy ve 7,5 m ene sahip tekne 5 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

 

6 Double Kabin, 2 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 8 kamaraya sahiptir. 2 x 500 Hp beygirlik motoru ve 2 x 42 Kva jeneratöre sahiptir.

 

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

 

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 11 deniz miline erişmektedir.

 

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Ada Deniz teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

 

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

 

Dileyen misafirler için, Wake Board, Knee Board, Su Kayağı, Kano, gibi su sporları opsiyonel olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk ’un keyfini Türkiye’nin bakir koylarında çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yapım Yılı

2004/2012

Uzunluk

34 M

Genişlik

7,5 M

Kabin

8

Yolcu

16

Mürettebat

5

Klima

Var

Maksimum hız

11 Mil

Motor

2 X 500 Hp

Jeneratör

2 X42 Kva

KONAKLAMA

Doble Kabin

4

Twin Kabin

2

Kaptan Mürettebat Kabin

Var

Kapatan Mürettebat Yaşam Alanı

Var

Tam teşekküllü mutfak

Var

Açık / Kapalı yemek alanı

Var

Açık/Kapalı dinlenme alanlı

Var

Amerikan bar

Var

Güvertede tam donaımlı bar

Var

GAP TURLARI
İsim  
E-posta  
Adres  
İSTEDİĞİNİZ TEKNE  
İSTEDİĞİNİZ TARİH  
Mesaj